اخبار و اطلاعیه های گروه
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

رعایت کسر 3 واحد

رعایت کسر 3 واحد به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند که رعایت کسر 3 واحد از سقف انتخاب واحد به عهده خود دانشجویان مشخص شده در سایت دانشگاه (به جز دانشجویان ورودی 90) می باشد.
چهارشنبه 1 بهمن 1393

لیست دروس پیشنهادی

لیست دروس پیشنهادی دانشجویان عزیز می توانید لیست دروس پیشنهادی را از منو "دروس ارائه شده" مشاهده کنید.
سه شنبه 23 دي 1393

قابل توجه دانشجويان ترم آخر

قابل توجه دانشجويان ترم آخر به اطلاع دانشجويان ترم آخري كه موفق به انتخاب دروس كارگاه اتومكانيك و آزمايشگاه ترموديناميك نشده اند مي رساند كه يك گروه جديد براي هر يك از دروس فوق ارائه گرديده است كه جهت نام نويسي لازم است حداكثر تا روز شنبه 27 دي ماه به اتاق مديريت محترم گروه مراجعه نماييد.
سه شنبه 23 دي 1393

اعمال جریمه کسر واحد

اعمال جریمه کسر واحد به اطلاع دانشجویان مهندسی مواد و ورودیهای 91 و ماقبل مکانیک می رساند که با توجه به تصمیم شورای محترم آموزشی، به علت عدم تشکیل کلاسها در هفته های آخر ترم 931، تعداد 3 واحد از سقف قابل انتخاب کم خواهد شد.
شنبه 20 دي 1393

تاییدیه تحصیلی

تاییدیه تحصیلی به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند که می بایست تاییدیه تحصیلی های خود را پس از رویت و امضای استاد راهنما و مدیر گروه به بایگانی آموزش تحویل دهند. آخرین فرصت این کار روز یکشنبه 20/7/93 می باشد. طبیعی است عواقب عدم تحویل تاییدیه مانند حذف دروس یا حتی حذف ترم به عهده دانشجو خواهد بود.
چهارشنبه 9 مهر 1393

حذف و اضافه

حذف و اضافه بدینوسیله یادآوری می شود که زمان حذف و اضافه 6 و 7 مهرماه بوده و دانشجویان عزیز حداکثر می توانند دو درس غیر عملی حذف و دو درس اضافه نمایند.
شنبه 29 شهريور 1393

دروس درخواستی

دروس درخواستی به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند که در صورت درخواست درسی علاوه بر دروس ارائه شده، نهایتا تا انتهای شهریور جهت ثبت نام در لیست مربوطه به مدیریت گروه مراجعه نمایید.
دوشنبه 10 شهريور 1393